TRAKYA ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ "TRAKYA AR-GE ve TEKNOLOJİ PROJELERİ YARIŞMASI" DÜZENLENECEKTİR.

TRAKYA ÜNİVERSİTELER BİRLİĞİ "TRAKYA AR-GE ve TEKNOLOJİ PROJELERİ YARIŞMASI" DÜZENLENECEKTİR.

TÜB Alt Kurulunda alınan kararlar doğrultusunda 7-8 Kasım 2017 tarihlerinde Namık Kemal Üniversitesi'nde "Trakya Ar-Ge ve Teknoloji Proje Pazarı" düzenlenecektir.

Trakya Ar-Ge ve Teknoloji Proje Pazarı etkinliğine, Trakya Üniversiteler Birliği Üyeleri olan Trakya Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi ve Namık Kemal Üniversitesi'nde çalışan veya öğretim gören araştırmacılar ve Edirne, Çanakkale, Kırklareli veya Tekirdağ illerinde faaliyet gösteren sanayicilerin katılımı kabul edilecektir.

Proje Pazarına akademisyenler, lisans ve lisansüstü öğrenciler, sanayiciler, profesyonel olarak bu işle ilgilenenler, profesyonel şirketlerde çalışanlar bireysel ve ekip katılımı sağlayabilir.

Proje önerilerinin ve katılım şartnamelerinin en geç 1 Eylül 2017 Cuma mesai saati sonuna kadar http://trakyaprojepazari.nku.edu.tr/ adresine yüklenmesi gerekmektedir.

Başvurusu kabul edilen katılımcılar arasından Değerlendirme ve Ödül Kurulu tarafından başarılı bulunan projeler "TİCARİLEŞTİRME DESTEĞİ" kapsamında aşağıda belirtilen miktarlarda ödüllendirilecektir.

Birincilik Ödülü: 25.000 TL
İkincilik Ödülü: 20.000 TL
Üçüncülük Ödülü: 15.000 TL
Dördüncülük Ödülü: 10.000 TL
Beşincilik Ödülü: 5.000 TL
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız (http://trakyaprojepazari.nku.edu.tr/)

Resim
Bu içerik 18.07.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 73 kez okundu.